Chcem predať/
prenajať

Predaj rodinného domu v Borinke s výhľadom na hrad Pajštún.

4 izby
111 m2
Borinka

Ponúkame na predaj novostavbu 4izbového domu v obci Borinka. Novostavba sa nachádza na začiatku obce, v tichej lokalite pod lesom, s veľmi dobrým prístupom. Dom stojí na veľkom, z väčšej časti rovinatom pozemku o výmere 1.149 m2.

Dom je veľmi dobre dispozične riešený. Je murovaný (tehlový) – tehla 30cm + zateplenie polystyrén, postavený na dvojmetrových základoch. Okná sú plastové trojkomorové. Zastavaná plocha domu je 140 m2, úžitková plocha je 111 m2. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou, 3 spální, veľkej kúpeľne a samostatného WC. Má dve terasy, orientácia jednej je na juh – s výhľadom na les a druhej na západ – s výhľadom na hrad Pajštún. K dispozícii je voda, elektrika, kanalizácia. Plyn je na hranici pozemku.

Rodinný dom sa nachádza v malebnom prostredí obce Borinka, okres Malacky na úpätí Malých Karpát s krásnym výhľadom (zrúcanina hradu Pajštún). Je obklopený lesom, stromami, čo poskytuje úplne súkromie. Ideálne rodinné bývanie v blízkosti prírody. Vzdialenosť od BA 23 km.

Zastavaná plocha140 m2
Úžitková plocha111 m2
Rozloha pozemku1149 m2
KrajBratislavský
OkresMalacky
ObecBorinka
UlicaBorinka
Druhdom
Počet miestností4
PivnicaNie
PoschodieNie
Stav objektuNovostavba
VýťahNie
Konštrukciatehlová
Cena nehnutelnosti
295 000,00 €

Lokalita

Borinka

Kontaktujte nás

    Peter Valašik Realitný maklér